Sosyal Medya

PARAKENDE AKARYAKIT

Everything you need to know about our Company
Parakende Akaryakıt

Slider 1
Slider 2

Opet Otobil.

Şirket taşıtlarının OPET istasyonlarından otomatik olarak, nakit veya kredi kartı ile ödeme yapmadan yakıt almalarını sağlayan ve dolum bilgilerini taşıtın kilometresi dahil el değmeden elektronik ortamlarda müşteriye ulaştıran bir sistemdir. Faturalama toplu olarak belirli dönemlerde yapılmaktadır. Bu sistem yardımı ile kullanıcılar taşıtlarının giderlerini tam anlamıyla kontrol altına alma imkanına kavuşmaktadırlar.

Opet Yakıt Kart.

Yakıt Kart, kurumsal müşterilerin yakıt alımlarında nakit yerine geçen bir karttır. Yakıt Kart ile anlaşmalı kurumlar, OPET ve Sunpet istasyonlarından nakit ödemeden yakıt alışverişi yapabilir, tedarikçilerinin yakıt tüketimlerini kontrol altına alabilir.

Slider 1
Opet Otofilo

Otofilo.

Otobil sahibi araçlar için filo yönetimi sistemi olarak tarif edilebilen, kurum-sal veya bireysel farklı birçok sektördeki firmalara, sahip oldukları araçlar için; araçlarına dair konum, çalışma durumu, hızı, yakıt tüketimi, kullanıcı sürüş tarzı ve performansı, tüm bu aksiyonların maliyet-kazanç yönetimi kapsamında bilgilerini, takip ve istenen tarih aralığı bazında raporlama yapma imkanı sunan, filo takip sistemidir.